| zDafuq a întrebat:

Hei. De unde pot descarca softul pentru camera web? Am instalat-o fara cd, dar nu merge, cred ca trebuie sa instalez si un soft, dupa cate am inteles. Fundaa!

4 răspunsuri:
| Visoiu_Florin_Florin_1967 a răspuns:

Du-te pe (videotutorial.ro) si acolo scrie; cum se poate instala o camera web fara cd de instalare. urmareste tutorialul si vei reusi, eu asa am procedat si a functionat mereu.suces

| ady1488 a răspuns:

Cum se numeste camera ta web?

| zDafuq explică (pentru ady1488):

A4 Tech Pc Camera V

| ady1488 a răspuns (pentru zDafuq):

Http://www.a4tech.com/driver.asp aici dai click pe download dirver si apoi il instalezi :)