| Neamiticahfdn a întrebat:

Am o problema cu jocul "Euro Truck simulator", pana acum jucam o versie mai veche, si imi mergea perfect fara lag, dar acum am gasit o versie mai noua 1.27 care sunt tiruri noi, cateva orase, si multe alte lucruri interesante, deci vreau sa joc pe asta, dar cand descid jocul ma inregistrez, si sa imi aleg orasul de unde trebuie sa incep cariera mi se blocheaza jocul, cine stie ce poate sa aiba? l-am lasat cam 15 minute asa cu ecranul blocat, si la urma a intrat, nu am lag in joc, doar cand se incarca un traseu se incarca enorm de mult.dar la un prieten nu face asa, cine stie de ce?

9 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Direct x
Microsoft visual 2008
driver placa video
gata!

| Neamiticahfdn explică (pentru mudokins78):

? nu am inteles

| mudokins78 a răspuns (pentru Neamiticahfdn):

Instalezi programele astea şi gata!

| Neamiticahfdn explică (pentru mudokins78):

Pai merge si la ultima versie a jocului? Adica eu nu am lag in joc..am lag cand se incarca traseul etc....va regla problema asta?

| mudokins78 a răspuns (pentru Neamiticahfdn):

Da!

| Neamiticahfdn explică (pentru mudokins78):

Am instalat si tot nu merge, am ulpdatat so driverul de LA placa video so mimic..LA fel se blocheaza

| mudokins78 a răspuns (pentru Neamiticahfdn):

Auzi!, ia vezi sa nu fie chiar de la joc!
ai jocul original sau descarcat?

| Neamiticahfdn explică (pentru mudokins78):

De pe siteul lor ..eurotrucksimulator2.com, dar un amic a scos jocul de pe media get si iii merge perfect, dar la mine nu se instaleaza la mediaget, imi scrie Timp ramas" : " si poate sa stea si 1 ora ca nu se mai scade..adica nu se instaleaza

| mudokins78 a răspuns (pentru Neamiticahfdn):

Ia-l de pe x1337
succes!