| mcdeliric1 a întrebat:

Mi-am instalat Gta IV (Grand Theft Auto IV ) si nu stiu de ce nu imi intra in joc, am instalat corect jocul si tot ce a fost necesar m-am si uitat la tutoriale pentru instalare si am facut exact la fel si totusi nu merge, dau dublu click sa intru in joc si nu se intampla nimic straight face. daca ati patit la fel si ma puteti ajuta, da-ti un raspuns, dau funda.

2 răspunsuri:
| SpeedGonzales a răspuns:

1. Instaleaza crack-ul
2. Daca ai windows xp sau variante mai praoste decat windows xp nu va merge niciodata gta iv aici.Incearca pe windows 7
3. Sigur e jocul original si nu sunt alte jocuri pline de moduri?

| mcdeliric1 explică (pentru SpeedGonzales):

Jocul e curat, deci nu are patch-uri, moduri sau alte chestii, crack-ul l`am copiat am instalat net freamwork versiunea anume pentru GTA IV, am facut tot ce trebuia dar degeaba. L-am mai instalat odata mai demult si era alta situatie, atunci, cand dadeam sa intru in joc imi dadea o eroare gen ( error RMN... ) ceva de genu', dar acum nu imi mai da eraoare, acum pur si simplu nu imi intra in jocthinking Dar o sa incerc pe windows 7 poate o sa am mai mult noroc. Mersii oricum!