| Gunner20 a întrebat:

Salut TPU,mi-am instalat NFS The Run si cand intru in joc,imi apare Press ENTER si cand apas enter nu se intampla nimic, dau funda.

2 răspunsuri:
| omuletulofficial a răspuns:

Probabil din cauza hardului sia placii de baza se intampla, sau nu ai formatat 3d runner-ul. ce windows ai?

| Gunner20 explică (pentru omuletulofficial):

Am windows 7, iti dau si pc specs poate te ajuta sa imi zici din ce cauza e, AMD Phenom 8750 Triple-Core Processor 2.40 GHz, 3.00 GB RAM, Nvidia Geforce 510 sau 210.