| andreics10 a întrebat:

mi-am instalat windows 7, si imi instaleaza automat(cred) DirectX 11. Si imi merg jocurile mai greu, deaorece placa mea video suporta maxim DirectX 10. Pe windows XP jucam fifa 13 nu la maxim, dar jucam(directx 9), si pe 7 merge greu si la LOW. Daca as putea sa schimb directx-ul, as vrea sa imi spuneti!

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Ar trebui sa schimbi Windowsul, nu DX-ul. Ce te-a mincat sa pui 7? Banuiesc ca ai doar 2 GB ram...