| Furti a întrebat:

Mi-am loat metin2 din nou si cand intru vad ca mi-a disparut serveru draco, si daca vreau sa intru pe lupus pe toate chanele scrie full.
Sau daca vreau sa intru pe alte servere cumarfi Corvus imi pun id si parola si imi da eroare ca am scris numele sau parola gresit. Am incercat sa intru pe site-ul oficial si aceeasi eroare. Am incercat sa ma conectez si la alte jocuri de gameforge pe pagina principala si aceiasi eroare. Ce sa fac?

Funda pentru cel care imi spune cum sa procedez!

1 răspuns:
| ManKind a răspuns:

Este probabil o problema de retea a jocului.