| vlad_5795 a întrebat:

La Metin2 Ro pe laptop, il downloadez si il instalez si cand il pornesc imi apare la lista de servere ultimu server Lupus nu Draco si cand dau sa ma loghez imi da nume sau parola gresita
DC?

4 răspunsuri:
| specialistul97 a răspuns:

Pentru ca nu ti-ai facut cont pe site-ul oficial
www.Metin2.ro
De aia. :D contul se face pe site-ul oficial

Nu iti recomand ro, poti sa joci servere private

| specialistul97 a răspuns:

Pai daca iti da parola gresita. e clar ca nu ai introdus corect datele acolo
laughing)
De aia apare parola gresita nu?
sau a 2 varianta poate sa fie. Miercuri se face modificari la metin. dar mie imi apare eroare la conectare. nu parola gresita

| vlad_5795 explică:

Am cont pe siteu oficial de 2 ani si pe Pc merge dar pe laptop nu

| vlad_5795 explică:

Frate dar nu asta e estge ca imi apare ultimu server Lupus in lco de draco