| sorinAP a întrebat:

Mi-am luat acum doi ani o tableta pe nume serioux dual vision. Dar dupa mi-am luat un telefon si am lasat-o in sertar. Recent am luat-o din nou si am vazut ca nu se mai aprinde. Cand o deschide imi apare serioux dupa care Android si sta 10 sec si se inchide, va rog poate stiti voi cum sa o fac.
Funda

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pune-o la incarcat si las-o 12 ore!

| sorinAP explică (pentru lpavel):

Am lasat-o si tot asa îmi face

| lpavel a răspuns (pentru sorinAP):

Atunci trebuie sa-ti cumperi alta baterie sad

| sorinAP explică (pentru lpavel):

Nu mai trebuie, daca tot e stricata am zis sa-i dau o bataie ca pe ea clipul il poti vedea aici https://www.youtube.com/watch?v=ZhJfaKzyC8s

| ZendoX0 a răspuns:

Sau nu te mai tine bateria daca nu merge varianta lui "lpavel" schimba-ti bateria. Sper sa o faci sa mearga!