| Anonim_Ionut_2001 a întrebat:

Nu mi se mai deschide tableta! Am o tableta serioux s716tab. Am sters bootanimation.zip ca sa imi pun alt bootanimation. Am inchis-o si apoi amincercat sa i deschid. Imi apare serioux,apoi android ceva cu verde si apoi trebuia sa apara animatia dar e un ecran, asa... gri. Am lasat-o asa cam o ora dar nu s-a deschis. Ma pricep la tablete dar asta ma depaseste.

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Daca ai sters bootanimation si ai inlocuit cu alt bootanimation inseamna ca nu s-a potrivt si nu mai merge deschis.
Trebuie sa te duci la un gsm pentru resoftare, nu te mai juca cu root si chestiile astea daca nu te pricepi, nu e ca la windows.

3 răspunsuri:
| Gabriel_Cosmin_1990 a răspuns:

Da ai avut multe jocuri pe ea ca dein cauza asta trebuie sa o duci de unde ai loato si sa iti reseteze

| LTAA a răspuns (pentru Gabriel_Cosmin_1990):

Nu are legatura jocurile cu bootanimation, poate sa aiba si memoria aproape plina, ca nu ar trebuisa ii cauzeze probleme.

| Anonim_Ionut_2001 explică (pentru Gabriel_Cosmin_1990):

Am resetat-o