| Claudiu19992 a întrebat:

Mi-am luat Farming Simulator 2015 CD cand vreau sa intru zice sa tin CD pus dar nu vreau sal tin.Ma puteti ajuta.

3 răspunsuri:
| σκμ a răspuns:

Nu ai altă soluție jocul este codat și necesită CD-UL pentru a juca.
Data viitoare cumpărăți jocuri de pe STEAM: http://store.steampowered.com/
Este o platformă de jocuri online, nu trebuie decât să îți faci un cont și după îți achiziționezi ce jocuri vrei.
Good Luck!

| Claudiu19992 explică (pentru σκμ):

Mi-am luat si asa am pierdut 50 euro pe el nu ma lasa sa intru pe cont!

| σκμ a răspuns (pentru Claudiu19992):

Dacă te-ai logat de pe un alt ip atunci ei îți trimit un cod de securitate pe email și tu trebuie să bagi codul.