| Copilasha a întrebat:

Mi-am instalat metin si in loc sa-mi apara icoana aceea pentru a putea intra in el imi da "Unable to execute file ...Create process failed; code2 ...The system cannot find the specified". Ce pot sa fac sa il repar? Multumesc. Fundita

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te unde l-ai descarcat si apucal cu click stnga si adul pe desktop. de acolo sa-l deschizi. Nu ai specificat folderul si de-aia zice asa.

| Copilasha explică (pentru anonim_4396):

Poti sa fii putin mai explicit, te rog frumos. Mersi happy

| Copilasha explică (pentru anonim_4396):

Scuze. Gata, am incercat cum ai spus tu. Si tot asa imi apare. Problema este ca aveam 3 client-uri si la toate a disparut icoana unde intri in joc si a aparut altceva. Mi-am luat WinRAR Din nou pentru ca asa spunea...si tot incerc sa fac sa apara icoana, dar nu merge....Mai ai si alta solutie? Mersii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi add la lucipeiu pe mess, si poate rezolvam pas cu pas.