| sWEecK a întrebat:

mi am luat jocul The Forest si nu merge sa salvez nici dupa ce fac casuta, cum pot sa salvez, ajutati-ma dau fundita urgent!

1 răspuns:
| Nemessys a răspuns:

Iti faci o casa sau un selter ceva. dupa tii apasat pe butonul care-ti arata in fata lui atunci cand esti langa el. Te culci si dupa salvezi si alegi un slot ( sau poti salva direct fara sa te culci) Dupa, reintri in joc dai continue sau ceva de genu ( nu stiu cum e meniul acolo) si alegi slot-ul pe care ai salvat. Si gata. Sau daca mai tii minte, in primele saptamani de cand a aparut jocul, era fix acelasi bug, ia-ti o versiune mai noua. Daca este cumparat si nu merge cum am zis eu mai sus, atunci nu stiu care ar putea fi cauza.