| AnDr3y123 a întrebat:

mi-am luat NFS Carbon si imi da eroarea: NFSC.exe
NFSC.exe has encountered a problem and need to close. We are sorry for the incovienence.
If you were in the middle of something, the information you were working on might be lost.

Please tell Micosoft about this problem.

We have created an error report that you can send to us. We will treat this report as confidential and anonymus.

Răspuns Câştigător
| mickeyMT a răspuns:

Eroarea e cauzata din cateva motive:
Crack-ul nu este bun, sau
Nu indeplinesti cerintele minime(ar trebui sa le spui, totusi ma indoiesc ca nu le-ai putea indeplini), sau
Fisierele necesare pornirii lipsesc.
Iti recomand sa cauti un alt crack, si daca asta nu ajuta cu nimic, redescarca jocul dupa alt tracker.

| AnDr3y123 explică (pentru mickeyMT):

Man, am incercat toate si tot nu-mi merge

3 răspunsuri:
| mickeyMT a răspuns:

Incearca sa reinstalezi windows-ul si redescarca jocul.

| AnDr3y123 explică:

Imi puteti spune ce sa fac? Va rog frumos!