| Frincu_Andrei_1905 a întrebat:

mi-am luat o camera video pentru nunti Sony DCR - VX2100E si recent mi-am luat cablu de date din camera in calculator (cablu firewire 4 pini usb ) iar cand vreau sa o conectez la calculator imi apare Coprocessor Driver not found! Am lasat 2 poze pentru a fi mai usor sa ma ajutati! Dau funda, http://imgur.com/a/iS6OJ

3 răspunsuri:
| TufanelTufis a răspuns:

Incearca sa descarci soft-ul online

| Frincu_Andrei_1905 explică (pentru TufanelTufis):

Cum adica?

| TufanelTufis a răspuns (pentru Frincu_Andrei_1905):

Adica incearca sa cauti pe google un software pentru camera aceea. spre ex. cauti software (numele camerei) si vezi acolo. ce optiuni ai.