| bizarD a întrebat:

Salut.TPU! Mi'am luat steam zilele trecute si dupa ce am instalat condition zero imi apare asta cand vreau sa intru pe un svr normal.
Server is running game cstrike. Restart in that game to connect.

Si mai am si o intrebare. Dupa cum vedeti sunt nou in tainele steam-ului si as vrea sa stiu unde apar mai exact pozele pe care mi le face un admin + demo-u eu unu nu ma gasit niciun csstrike pintre foldere.

Răspuns Câştigător
| AskAlex a răspuns:

Pai serverul ruleaza un alt counter strike, nu condition zero. "Server is running game cstrike. Restart in that game to connet" inseamna Serverul ruleaza cstrike. Intra in acel joc pentru a te conecta.

| bizarD explică (pentru AskAlex):

Aha. mersi big grin si mai am o intrebare dupa cm am zis pozele pe care mi le face un admin pe steam unde le gasesc. O fi o intrebare banala dar am cautat peste tot. sad

| AskAlex a răspuns (pentru bizarD):

Nu stiu ^_^ Steam-ul e un mister total, nu am nici o idee unde se salveaza jocurile o_O