| 26cristi26 a întrebat:

Mi-am luat un joc: Darkspore, dar cand il pornesc imi spune ca nu gaseste WindowsCodecs.dll. DAU FUNDA LA CEL MAI BUN RASPUNS.

Răspuns Câştigător
| mishaa25 a răspuns:

Http://www.search-dll.com/dll-files/download/windowscodecs.dll.html

Intra pe acel site si scoate fisierul lipsa apoi pune-l in DarksporeBin il gasesti in functie de unde l-ai instalat
de exemplu C: \ Program Files \ Electronic Arts \ Darkspore \ DarksporeBin

1 răspuns:
| Pepe22 a răspuns:

Cred ca nu merge pe calculatorul si cred ca iti trebuie alt windows ca ce iti da acolo cred ca e o cerere.