| Vio199 a întrebat:

Bunaaa, am o problema am Microsoft LifeCam VX-1000 si cand incerc sa il pornesc imi spune ca nu gaseste camera (ca si cum nu ar fi conectata la PC) ce sa fac? FUNDAAA kiss

4 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Muto in alt port usb, daca tot asa face dezintaleaza driverul.

| Antyss08 a răspuns:

Bună,
Ce Windows folosești?
La Yahoo Messenger încearci să folosești camera web?
Cânt a început să nu mai funcționează corespunzător?

| Mnk_Narcis_1993 a răspuns:

Pai incearca sa o muti in alt port USB, daca tot asa iti zice dezinstaleaza driverul si instaleaza-l la loc happy

| Vio199 explică (pentru Mnk_Narcis_1993):

Am incercat sa dezinstalez dar nu merge, tot zice ca se dezinstaleaza, se dezinstaleaza dar pana la urma nu so mai dezinstalat si n-am cum sa il mut in alt port USB thinking am incercat sa-l updatez dar nu merge.