| claudiu331 a întrebat:

mi-am luat un joc recent, este vorba despre DarkSider si nu stiu de ce nu-mi merge.Am 3GB Ram, un procesor intel platium D cu 2.8GHz,o placa nvidia geforce gt 220 cu 1GB memorie si rezolutia de la monitor este de 1280x1024.Problema este ca cand deschid jocul mi-se aude doar sunetul si ecranul este negru. Ce credeti ca are, Dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| Mahrean95 a răspuns:

Eu zic sa micsorezi rezolutia la joc astfel o sa ti se vada si imaginea nu doar sa se auda sunetu happy
Sper ca ti-am fost de ajutor big grin

| claudiu331 explică (pentru Mahrean95):

Dar cum s-o micsorez? PLZ spune-mi.