| Anonim445zzz a întrebat:

mi se vede cs-ul pe jumatate de ecran. Jocul e in mijloc, iar pe parti se vede negru. Va rog ajutati-ma. Inainte cand nu aveam steam mi se vedea corect, acum cand mi-am instalat steam si mi-am cumparat counter pentru steam mi se vede pe mijloc

2 răspunsuri:
| lBroken69 a răspuns:

Setează altă rezoluţie..intri la Settings.dai pe Video.şi ai acolo Resolutions.pui una mai mare big grin
Sper că te-am ajutat!

| Stefan1219 a răspuns:

E de la setarile video.
Intri in cs 1.6 la options-->video-->-->display mode(dai click si setezi widescreen)-->resolution(aici incerci tu sa vezi care vine mai bine)