| xbastanu a întrebat:

Mi se vede cs-ul pe jumatate de ecran. Jocul e in mijloc, iar pe parti se vede negru. Va rog cine stie sa ma ajute! Rezolutia la desktop e 1280 x 800. Cel mai bun raspuns va primi FUNDA!

2 răspunsuri:
| LanGooP a răspuns:

Pai conteaza si rezolutia de la joc. Daca vrei sa o schimbi (asta am avut si eu) intra in optiuni si era acolo ceva cu Video (nu mai tin minte deoarece l-am jucat cu mult timp in urma) si schimba rezolutia pe 1024-720 sau mai mare. Sper ca te-am ajutat happy

| YoChriss a răspuns:

Salut! Va trebui sa intri in setarile jocului la Video, si la rezolutie sa o schimbi la rezolutia monitorului (1280 x 800), apoi da Apply (daca exista) si OK. Funda?