| En3rgyDrink a întrebat:

"Mica mea problema",daca o pot numi asa, este legata de jocul City Car Driving, de care multi ati auzit.
Este un joc super tare..asa ca mi l-am instalat si eu,dar dupa cum am zis,ceva nu este in regula.
Cand vreau sa intru in el,dau dublu click, si imi apare o fereastra sus in stanga(una foarte mica), iar jocul nu se deschide...
Oare de ce? V-as ruga foarte mult sa ma ajutati si v-as fi recunoscator printr-o funda si vot!

Multumesc pentru intelegere!

Răspuns Câştigător
| ShadoWizz a răspuns:

Ai toate cerintele pe care le cere jocul? Daca da, fa-ti un update la placa video si poate merge

| En3rgyDrink explică (pentru ShadoWizz):

Da,am toate cerintele, dar aseara am intrat de doua ori in joc, dar nu am reusit sa pornesc masina.
Iar tot aseara cand am incercat sa intru iar, ca azi dimineata, nu a mai mers..am si restartat jocul de cateva ori.

| En3rgyDrink explică (pentru ShadoWizz):

Poti sa imi lasi un id de mess sau ceva?
eu nu prea ma bag sa umblu la chestiile astea laughing

| En3rgyDrink explică (pentru ShadoWizz):

Si apropo, am intrat in joc, si iar nu mai merge @

| ShadoWizz a răspuns (pentru En3rgyDrink):

Deci sa inteleg ca nu sti sa pornesti masina, nu? apasa space ca sa scoti frana de mana, dupa poti merge cu ea. daca ti se deschide jocul intra in setari si da tot la minim (video).in privinta cu update intra aici http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us completeaza acolo cu ce versiune de placa video ai, dai download, instalezi, dai restart la pc si DONE.

| En3rgyDrink explică (pentru ShadoWizz):

Meri mult pentru ajut-o!
Dar totusi, nu pot sa fac altceva ca sa mearga?, in afara sa updatez placa, de curiozitate, mie sa nu fac vreo prostie! big grin

| ShadoWizz a răspuns (pentru En3rgyDrink):

Nu prea mai ai ce face, de fapt, il dezisntalezi jocul si il stergi, altceva nu se poate face.

7 răspunsuri:
| daniel21052000 a răspuns:

Sterge din my document salvarea jocului... dupa o sa iti mearga am avut aceeasi problema... happy adica unde se salveaza jocul. progresul. sti tu.