| ShadowWoozy a întrebat:

Momentan am un PC cu Windows 7 Home Premium. M-am uitat pe eMAG si am gasit un Desktop PC foarte bun, doar ca la "Specificatii" imi spunea ca nu are sistem de operare. Cum as putea sa imi pun Windows-ul 7 de pe acest calculator pe cel fara sistem de operare? Nu as vrea sa cumpar Windows. Ofer FUNDA!

1 răspuns:
| EusebiuPWN a răspuns:

Probabil nu ai cum, insa chiar si daca ai avea, faci o mare greseala. Cel mai bine cauti pe cineva(daca nu stii tu) sa-ti instaleze un windows curat, asa te poti bucura de performanta maxima.