| Marley08 a întrebat:

Momentan vreau sa imi deschid un server de samp rpg. Am host tot dar nu am gamemode bun. nici unul nu e bun. tot caut un anumit gamemode dar nu gasesc. Gamemode-ul este gen : Clanul Sadoveanu in loc de Grove... etc. stiti voi.
Imi puteti da va rog GameMode-ul asta gen Sadoveanu va rog? Am nevoie de el foarte mult. Va rog mult! DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| G0LD3N a răspuns:

Tu te refer la un GM-RPG editat in romana si facut bine pai atunci cauta un scripter care stie sa editeze un GM de baza nu dureaza decat o zi daca chiar se straduie!

http://forum.sa-mp.com/forumdisplay.php?f=71 Cauta aici!

| Marley08 explică:

Mnu. eu as vrea direct gm tradus in romana big grin