| 3Poid a întrebat:

niste nume de war baiat pentru metin2ro, va rog? Am ramas fara idei. Multumesc happy!

Răspuns Câştigător
| Sp3ciaL0pS a răspuns:

Darckangel,Bow
EliteBoy
RedMoon BadBoy, NeverGiveUp, KiD0 KiddooKiD, GreenTerror, JusTTo, Pr0t0t1p3,KingEuGen,TheBestEU, uite un nume de-al meu R3C0N90,KingSwordTHEblackman,Zyko,SunaLa112,Rocky2012, XmatrixX, JosThone, WarriorBlack, x3uGenx, XMaretzulX, NERVOSdeMIC, TeTarai, Spike, Horisan, Sniper, xJackx, LovescMisto, SpikeBoy, HAKKA, JeEuGenJ, XxSecretxX, xDragonUlx, JacKa, regeLeVostru, Smecherike45, WarriOrBoss. etc, la warrior trebuie cam mereu nume cu "War" "Dragon" "Boy" "Spike" "Sniper" deci trebuie sa fii atent la nume.

2 răspunsuri:
| Sp3ciaL0pS a răspuns:

Am niste nume dar sunt ale mele daca vrei si tu spune-mi?

| Sp3ciaL0pS a răspuns:

Nu as vrea sa dezvalui numele mele ca e foarte rar de fapt nici n-a fost cretca luat de cineva dar o sa caut pentru tine