| wicKed897 a întrebat:

Nu de mult mi-am luat un xbox 360 si daca ati avut sau aveti un xbox stiti ca primiti si o pereche de casti, problema mea este ca nu merg castile. adica nu aud si nici nu pot sa vorbesc am bagat firul la controller si nu merge. Va rog am nevoie de ajutor dau funda pls dati-mi un raspuns cat mai repede!

4 răspunsuri:
| Notifikatu a răspuns:

PAi trebuie sa instalezi un program pentru a se auzi castile cel mai bine sa chemi pe cineva care le are cu PC-urile eu asa am facut si acum se aud foarte bine

| wicKed897 explică (pentru Notifikatu):

Multumesc Pentru Ajutorul dat. Dar eu am nevoie de xbox nu de pc!

| Notifikatu a răspuns (pentru wicKed897):

Da am inteles dar nu ai primit cumva acolo si un cd? la casti?

| wicKed897 explică (pentru Notifikatu):

Mai la xbox nu ai treaba cu programe de instalat, am primit perechea de casti si stiu ca se conecteaza in spatele controllerului dar eu nu aud nimic si nici nu pot sa vorbesc