| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema in fata la mufa de casti si microfon nu merg am bagat si castile si microfonu nsi boxele si tot de geaba dar usb-urile merg ce trebuie sa fac de cand am luat-o nu merg

4 răspunsuri:
| PotatoMustDie a răspuns:

Vezi daca merg si in spate. Daca da, inseamna ca in fata nu mai fac contact cum trebuie.

Daca mai esti in garantie ar trebui sa te duci sa vezi ce are.

| ByTyger1 a răspuns:

Nici in spate nu merge se aude doar intr-o boxa

| Vlad_Nichita_1998 a răspuns:

Vezi dc ai garantie si poate nu se conecteaza bine legaturile

| expertu07 a răspuns:

Vezi daca nu cumva ai mufa pentru casti si microfon si in spate, daca ai acolo sigur o sa-ti mearga!