| Jelly1231231231 a întrebat:

nu stiu daca si voi ati patit ca sa va jucati linisiti la pcul vostru si dupa sa intrati pe discord ca orice om normal si sa vorbiti cu prietenii vostri si cand prietenul vostru incepe sa vorbeasca brusc sunetul din PC s-a dus, cand prietenul vostru inceteaza din a vorbi sunetul revine, puteti sa ma ajutati cu aceasta problema?

2 răspunsuri:
| doctorwho a răspuns:

In setari la sunet ( bara din dreapta jos ) este o optiune, ca in momentul cand cineva vorbeste, sunetul sa fie minimizat
de asemenea cauta in setarile discordului, poate gasesti ceva