| EuFrate a întrebat:

nu stiu de ce dar mi-se blocheaza pc-u... deci mi-se blocheaza mausu,tastatura si ecranu timp de 3, 4,5 secunde si isi revine, ma enerveaza! ce sa fac? va rog urgent!

4 răspunsuri:
| Cuvântul1 a răspuns:

Poate ai ceva virus, instaleaza-ti windows-ul din nou.

| TicTac90 a răspuns:

Salut. Incearca mai intai sati schimbi tastatura si mouse-ul. Daca nu merge atunci trebuie sa umbli in BIOS(iti sugerez sa nu umbli tu, lasa pe cineva care stie sa umble). Funda daca te-am ajutat.

| EuFrate explică:

M-am inselat. se blocheaza doar mouse-ul, cred ca e stricat sad

| EuFrate explică:

Mi-se tot blocheaza mouse-ul.Se blocheaza la intervale neregulate(in jur de cateva secunde).Se blocheaza, se aude un sunet ca si cum ai baga sau scoate o mufa USB din calculator si cand se aude din nou se deblocheaza insa revine la acelasi obicei in cateva secunde. Ce sa fac? ajutor! va rog!