| Nicolae_Darius_1993 a întrebat:

Deci, de la un timp in colo chiar si in momentul de fata mousele se blocheaza!
E mouse HP - usB!
Nou nout... se blocheaza 5-10 secunde si dupa isi revine ceea ce ma enerveaza foarte mult, am porbat si un alt mouse!
Digittex -usb- care tot la fel se blocheaza.
Care imi rezolva problema i dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Rebecca123 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie mai demult si eu credeam ca este problema cu mouseul insa de fapt este calculatorul devina.Inseamna ca ai virusi, ori memoria incarcata prea tare si iti merge greu compul si de aceea ti se blocheaza mouseul.Sterge din chestii nefolositoare/vechi ori foloseste un program cum ar fi CCleaner e foarte bun!