| Helsing18 a întrebat:

Nu sunt sigur daca asta e categoria corecta dar sunt convins ca pot primi niste raspunsuri bune aici. Am achizitionat un laptop Lenovo de la media galaxy, iar descrierile artau asa: Intel i7-4500, 4 gb ram si placa video amd radeon de 2gb..nu stiu exact ce model scria.Chestia e ca nu stiu daca placa aia amd exista..laptopul are si un sticker pe el cu amd ca reclama iar pe cd-ul cu drivere are si driver pt amd dar si pt intel..cand am incercat sa instalez pe cel amd face crash.Imi pot da seama cumva daca chiar exista o alta placa video in el decat cea Intel? Deja nu mai suport si ma enerveaza maxim.As dori cat mai multe raspunsuri.Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| alessyo21 a răspuns:

Exista..placa video al lui si placa video legata de placa de baza...ce-a Intel ar trebui sa fie ce-a buna deci da exista.