| anonim_4396 a întrebat:

o sa mearga CS GO cu laptopu asta :
4 GB RAM
placa video:
Nvidia GeForce GT540M 2GB
Intel HD Graphics 3000
procesor: Intel i5 2410

Daca merge in cate fps-uri merge si cu ce setari, cel mai bun ai detaliat raspuns are funda.

Răspuns Câştigător
| Chez0nz a răspuns:

Salut,
Undeva pe la High ( +/-... Le dai toate la high si daca vezi ca iti merge fara pic de lag, incearca sa maresti putin la unele). Undeva la 50-60 FPS-uri.
Acum trebuie sa iei in calcul si mapele, pe unele mape vei avea mai multe FPS-uri fata de altele.

| aspectief a răspuns (pentru Chez0nz):

Foarte de ajutor raspuns, multumesc.

| Chez0nz a răspuns (pentru aspectief):

Cu placere.

3 răspunsuri:
| RebelulDan a răspuns:

Sigur merge cu detalii medii la 1366x768 sau mici in full hd.