| BunikuuxD a întrebat:

Ok deci mi-am luat Steam ......am intrat in el...mi-am editat profilul tot..si cum il activez ca sa mearga pe Cs? adica varul meu are steam si lui cand apasa pe TAB la scor apare poza la cine are steam la mine nu apare de ce?

Cum il activez daca pot spune asalaughing.

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| SwiTc3r a răspuns:

Trebuie sa cumperi jocul.10 euro..de craciun au fost reduceri si a costat 3 eurowinking dar acum e 10winking

3 răspunsuri:
| Nelamuritul a răspuns:

Pai varul tau poate are Steam platit, adica a dat bani ca asa ii pe Steam nu-i suficient sa il iei de pe net.

| RockLife a răspuns:

Pai banuiesc ca ai cumparat si Counter Strike, daca ai instalat Steam. Daca vrei sa iti dai seama daca cineva are sau nu are steam, poti scrie in consola "status" si iti va aparea o lista cu toti jucatorii si cu steam id-urile lor. Daca scrie STEAM_ID_LAN, inseamna ca nu are steam iar daca scrie STEAM:232134242 (De exemplu.) acel jucator are steam.

| BunikuuxD explică (pentru RockLife):

Stiu..am aflat de la varul meu cum trebuie sa faclaughing