| HypnoticA a întrebat:

Mi-am facut cont azi, mi-am editat profilul am adaugat si poza care apare cand dau save dar la raspunsurile pe care le dau nu apare. In cat timp se activeaza sau care este faza?

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Si eu am avut acelasi problema
Deci poza se salveaza la doua sau trei zile dupa ce ai pus-o la profil
Eu atat am asteptat dar depinde
Acum vad ca ai poza,esti tuh sau o pers(femeie)cu tricou alb, bruneta si tricou alb

pa, pa

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

In mod normal poate dura in jur de doua zile pana poza ta va aparea si pe profil, si atunci cand raspunzi. Ai rabdare!
Si oricum noi te vedem deja, nu-ti fa griji!

| Robert a răspuns:

Se vede.Ai un tricou alb.

| Silvia a răspuns:

Aşteaptă două zile.

| HypnoticA explică:

Eu sunt in poza, mersi laughing si acu ma gandisem sa o schimb iar trebuie sa astept pana se activeaza laughing