| L0n3tistuµ a întrebat:

Pe cerintele astea merg jocurile acestea sims 3, prototype alte jocuri?:Intel(R) 4 CPU 3. 20GHz, 3.19 GHz, 0, 99 GB of RAM, 128 mb placa video.Dau funda pentru cel mai rapid raspuns.

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Prototype nu va merge, sims 3 s-ar putea sa mearga, dar depinde de ce placa video ai

| mickeyMT a răspuns (pentru AlinKun):

Pai poti deduce foarte usor: are 128 mb. Crezi tu ca exista vreo placa video care are 128 mb memorie si sa fie ddr3 sau gddr5? Nicidecum!
Eu nu cred ca sims 3 va merge, nici nu o sa porneasca jocul.
PS: PC-ul tau suporta cel mai bine jocuri 2004-2006.
Ar trebuii sa-l schimbi

3 răspunsuri:
| L0n3tistuµ explică:

Rami sunt buni? deci doar placa video trebuie sa iau?

| AlinKun a răspuns (pentru L0n3tistuµ):

Oricum nu stiu cat de bine va merge, mai ales cand se vor intampla multe in cadru, depinde de ce slot video ai, banuiesc ca AGP, iar placile video pe AGP sunt cam scumpe pentru ce fac