| nicole7777777 a întrebat:

Pe Instagram am 2 conturi, care sunt : clubuldelectura si 7lizabeth7.Am dezactivat temporar contul 7lizabeth7 deoarece am zis ca mi am creeat alt cont.Am intrat si am postat si trimis mesaje pe cluculdelectura, apoi am fost curioasa sa vad daca m-a mai urmarit cineva pe 7lizabeth7.Am intrat pe 7lizabeth7 si ma urmarisera, intre timp, 10 persoane, cam asa. Apoi am vrut sa imi schimb biografia sau ce o fivaia la profil tot pe 7lizabeth7.Si imi spunea ca nu pot deoarece nu am nr de telefon confirmat, iar adresa de mail nu era deoarece am sters o dupa ce am creat conturile.Nuvam bagat in seama si am lasat cum era.Am intrat inapoi pe clubuldelectura pentru ca ma felicitase nepotul Marcelei Penes, Alex Penes, si voiam sa i multumesc.Am mai stat putin pe clubuldelectura si m-am gandit sa intru pe 7lizabetg7.Am bagat numele si parola si cand am dat pe conecteaza te, mi-a aparut ca nu exista un cont cu acest nume.Intrebarea e:mi-a fost sters cobtul 7lizabeth7 definitiv sau e doar o atentionare, sau are legatura cu dezactivarea temporara? Cand voi mai putea intra pe 7lizabeth7?
Apropo,follow me @7lizabeth7, @clubuldelectura

2 răspunsuri:
| beepbeeplettuce a răspuns:

Cu cat timp inainte sa incerci sa reintri pe 7lizabeth7 l-ai dezactivat?

| Stefan_Bordanciuc_1998 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=ZPFdN-Lg30w
Review la aplicatie pentru followeri