| zE3nMV a întrebat:

Pe LoL( League Of Legends) am un cont de lv 25 si cand am intrat azi zice ca parola sau username e gresit... eu cred ca mi l-a furat cineva. Pot afla parola inapoi. am dat sa-mi trimita alta. dar id pe care am contul e blocat. Pot in alt mod?

DAU FUNDA!

1 răspuns:
| TheLiferRrR a răspuns:

Da mai este o modalitate dar trebuie sa fi convigator ca, contul a fost al tau. https://support.leagueoflegends.com/anonymous_requests/new Aici iti scrii username, summoner name, email-ul si cea ce vrei tu sa vorbesti cu ei. Trebuie sa vorbesti in engleza, ei iti vor da un mesaj pe id si vor vedea daca te pot ajuta. Bafta!