| Chisalita_Denis_1998 a întrebat:

Pe metin2, daca esti un membru din staff, poti sa schimbi bonusurile cum vrei tu?(fara un hack)

Răspuns Câştigător
| danutyqwe a răspuns:

Hmmm intereseaza'te la cineva care a fost sau e gm, iti trebuie comenzile specifice...

3 răspunsuri:
| danutyqwe a răspuns:

Daca ai drepturi depline gen gm tgm sau asa ceva, faci ce'ti pofteste inima, normal ca nu ai sa te pui cu jucatorii de rand la duel sau astea, dar in principiu controlezi tot jocul happy

| Chisalita_Denis_1998 explică (pentru danutyqwe):

Da, dar nu stiu cum fac asta, sa schimb bonusurile si nu fac dueluri cu playerii dar vreau sa stiu cum se poate.

| danutyqwe a răspuns (pentru Chisalita_Denis_1998):

Hmmm intereseaza'te la cineva care a fost sau e gm, iti trebuie comenzile specifice...

| muunnt a răspuns:

NU!
Regulile sunt pentru toti.