| Gabitu698 a întrebat:

pe minecraft eu am vrut sa imi iau metamorph si blockbuster pe 1.12.2 si ca sa mearga modurile imi trebuie mclib si le-am instalat si am instalat si mclibul si cand intru pe minecraft imi arata ca imi trebuie o versiune mai veche de mclib pentru blockbuster si metamorph.am instalat mclib o versiune mai veche iar dupa cand intru imi arata ca acum versiunea e prea mica (1.8.9) si eu sunt pe 1.12.2.Cum nba fac sa mearga ca ma enerveaza

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Poate le trebuie o versiune de alfa sau beta, iar tu ai cautat numai versiuni stabile.