| lucianos222 a întrebat:

pe procesor de 2.6 ghz dual core, 2gb ram, HDD 80gb, placa video 512 mb ar merge jocurile urmatoare? : Farming simulator 2010 - 2011 - 2012, 18 weels simulator german, minecraft, need for speed most wanted (2005), nfs hot pursuit etc. (Nu ma refer sa le bag pe toate odata). Vreau raspunsuri ample nu : "Iti merg". Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Primele jocuri habar n-am (nu le joc). Cel mai sigur cauti pe net. NFS Most Wanted am jucat cand a aparut cu 512 MB RAM si o placa video Ati X700 de 128mb GDDR3. Adicalea n-are cerinte mari. NFS Hot Pursuit 2 la fel (cel din 2001, nu acel Hot Pursuit aparut recent). 18 Wheels of Steel si Eurotruck simulator 1 le poti juca linistit

daca vrei o lista cu jocuri, imi ceri si dau link. poti rula multe jocuri chiar daca nu le stii. Farming simulator si astea sunt besini

| lucianos222 explică (pentru Andrei7520152):

Vrei sa zici ca farming simulator si celelalte le pot juca linisitit? Dami te rog lista de jocuri! Mersi!

| Andrei7520152 a răspuns (pentru lucianos222):

Daca vrei farming simulator hai la mine si ai farming pe bune cu varza si pastai toata ziua :)) in fine lista e aici - http://www.tpu.ro/......t-juca-pe/