| har a întrebat:

Salut TPU,pentru cunoscatorii de world of warcraft mists of pandaria,eu nu il am si sunt tare curios, am auzit ca theramore va fi distrus si as vrea sa stiu ce se intampla cu Jaina Proudmoore dupa aceea

3 răspunsuri:
| wowmentol a răspuns:

Eu stiu ca theramore nu moare dar mai sigur intra si joaca pe blizzard ca te poti juca free pana la lv 20

| har explică:

Sincer sa fiu chiar as vrea sa vad cum e pe original, mai ales ca pe cele private nu merg questurile importante

| coztel5437 a răspuns:

Plz imi dai si mie cineva un cont de wow mist of pandaria de lvl mai mare de 50?