| chaseyoung a întrebat:

pentru funda spuneti-mi si mie va rog de unde pot descarca niste aplicatii pentru android. am Samsung galaxy gio si vreau aplicatii de pe market descarcate din CALCULATOR. nu din telefon ca nu merge wi-fi

6 răspunsuri:
| PikaPikachu a răspuns:

Am si eu Gio, iar ca sa pui aplicatiile din calculator, conectezi telefonul prin USB si iei de pe Google Market ce aplicatie vrei. Daca e conectat telefonul, atunci cand dai pe descarda aplicatia se duce direct in telefon. Sper ca te-am ajutat! happy

| chaseyoung explică (pentru PikaPikachu):

Unde le gasesc. imi trebuie net?

| PikaPikachu a răspuns (pentru chaseyoung):

Da, iti trebuie net pe calculator, pe telefon nu. Gasesti pe https://play.google.com/store?hl=en

| chaseyoung explică (pentru PikaPikachu):

Imi scrie : aplicatia va fi descarcat in curand. astept de cv timp si nimic

| PikaPikachu a răspuns (pentru chaseyoung):

Nu stiu de ce... Incearca cu alta aplicatie, sau poate a aparut ceva, dar chiar nu stiu de ce ar putea sa nu mearga. Oricum, acel sit il ar trebui sa il ai ca aplicatie pe telefon si de acolo poti sa iei jocurile mult mai usor, dar trebuie sa ai net pe telefon. Sper sa reusesti! happy

| Paun_Ionut_1996 a răspuns:

Scrie pe google aplicatii Samsing galxy gio si akl gasesti! FUnda?