| perenasop a întrebat:

Deci... Eu am un telefon Mini Galaxy Android Market. Imi spuneti va rog frumos numele programului pe care trebuie sa mi`l descarc pentru a putea descarca fisiere de pe telefon pe calculator sau invers?batting eyelashes
Multumesc anticipat! :*

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Poti daca ai router wireless. a asa ceva?

| dyonline88 a răspuns:

Pai calculatorul tau nu are bluetooth? eu asa imi fac transferul de date.am si eu acelasi telefon.activezi bluetooth-ul si selectezi din pc sa trimiti sau sa primesti. sper sa reusesti.