| HimSnow a întrebat:

poate careva sa imi recomande niste casti ale caror microfon se pune pe mute cand il pui sus, la un pret sub 200 de lei?

Răspuns Câştigător
| AlexDFY a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/casti-gaming/hyperx/cloud-stinger/
Le am cumparat la pretul de 220~, acum vad ca sunt 200 lei, ti le recomand, sunt foarte bune, in shootere auzi exact de unde vin inamicii, si legat de microfon, calitatea lui e foarte buna, si are functia de care ai zis, cand il pui sus, se aude un click, si esti pe mute, iar cand il duci spre gura, se aude iar un click, si poti sa vorbesti.

1 răspuns:
| xByte a răspuns:

HyperX Cloud Stinger. Sunt fix 200 lei pe pcgarage.ro