| anonim_4396 a întrebat:

Prin factura de la router (internet)vin si cautarile de pe google (incluzand youtube,google maps, etc)?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Router ul e doar un dispozitiv care conecteaza o retea locala la internet... nu vad ce factura ar veni pentru el.

Pe abonamentul la internet in schimb nu vine nicio cautare, stai linistit nu te prinde nimeni ca te ai uitat la po.rn.

Lol iti dau seama cum ar arata o factura cu toate accesarile? Eu am accesat azi pe putin 4000 link uri, cum ar arata factura pe o luna?

| Guiinnmortal a răspuns:

Adica? dupa ce ai factura si routerul il setezi poti sa stai pe net