| ionutdragon1 a întrebat:

Puteti sa imi dati si mie un hack functionabil pentru metin2 modial,as prefera sa fie acel hack care sta pe loc si mor mobi singuri ofer funda multumesc frumos, lasati link-ul cu hackul aici
Mersi anticipat

3 răspunsuri:
| CălinPL a răspuns:

Switch bot

| alexjidras a răspuns:

Din toate hackurile eu iti recomand m2kmod.Ce poate face acest hack? Ataca automat
Poate detecta GM
Te poate teleporta cu ajutorul hack-ului de teleportare
Foloseste licori rosii sau albastre automat
Are buffbot (iti poti seta samanul sa dea buff singur)
Spambot
Poti controla vremea, iar restul veti vedea si singuri Instructiuni: 1, Descarcati hack-ul folosind link-ul de mai jos http://uploaded.net/file/vl689ehw 2. Dupa ce l-ati descarcat, copiati programul (neinstalat) in clientul de Metin.Instalati programul
3. Dati dublu click pe "PatchUpdater" 4.Acum puteti intra in joc folosind "m2kmod_Launcher_1.1.7.1"
6.Alegeti optiunile pe care le doriti (AntFly, Wait DMG)
7. Apasati "Run" – se va deschide o fereastra noua unde va trebui sa alegeti serverul si sa va logati 8. Dupa ce v-ati logat apasati F5 pentru ca bara cu hack-uri sa apara.
In bara aia poti face toate setarile.
Ca sa faci mobii sa moara singuri trebuie sa bifezi caseta "wait hack" mentionata mai sus.

| ionutdragon1 explică (pentru alexjidras):

Nu merge zice sa mut launcherul in GF cient ..........Nu este asa ceva