| SkyLight a întrebat:

Puteti sa imi spuneti niste site-uri de jocuri gen metin2, dar nu de downloadat. Ceva gen Wartune sau Dragon Pals.
Fundita!

Răspuns Câştigător
| Dddsasul a răspuns:

Unu in gen mt 2 dasa nu downloadezi pai... e o mica problema aici nu prea exista cel putin eu nu am auzit de unu vreodata
de downloadat is:
cacaturile de 4story si din astea
apai mai e unu Shaiya e destul de tare daca vrei in gen shooter iti recomand toata sria halo si crysis si ceva ce nu stiu in ce categorie sa il incadrez e Minecraft e fftare nu are un scop anume mai mult fiecare harta / lume e diferita posibilitatile sunt infineite poti construi mina poti sa faci orice e ff misto apai mai e si updatat aproapelunar adica dauga ceva ou la 1 luna 2 =] daca vrei sv de minecraft pentru ca e multiplayer poti itra pe Mc.Lolzidle.Ro si au si servar de metin in caz ca doresti http://www.lolzidle.ro/metin2/