| Tudor_Ady_1991 a întrebat:

puteti sa ma ajutati cu cateva coduri active pentru. NFS WORLD. Vreau coduri pentru ca am doar un audi A1 si un porsche cayman s sau un hack

1 răspuns:
| AlexGame26 a răspuns:

Eu zic sa faci multe curse, mai ales drag si time escape cu porche, sa iti pui piese bune pe el si sa iti continui treaba cu el, si strangi si tu niste boost si iti iei o masina mai buna, sau izi vinzi audiul si iei un avans de bani (pui anunt la ei pe site )winking BAFTA!