| Danyelutzuu a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie daca in Minecraft Pocket Edition Pro versiunea 0.8.1(cumparat de pe Google Play) poti sa imi fac portal si sa ma duc in lumea cealalta?
Multumesc! Astept raspunsuri...

2 răspunsuri:
| PinkyMoneybay a răspuns:

Nu exista in pocket edition acea lume de care vorbesti. Cred ca te referi la nether, dar in pocket edition nu exista. Poate doar nether reactor core, te duce intr-o camera si iti arunca multe iteme, destul de interesante. Cauta pe net

| Danyelutzuu explică (pentru PinkyMoneybay):

Da stiu asta si am facut chestia asta si m-a dat intr-o camera mare inalta ca un bloc si rosiatica si cu niste omuleti ciudati si cum multe itemuri.Da m-am intrebat poate mai pot sa fac si alte chestii de genu...dar cred ca nu...dar stii cumva cand apare versiunea 0.9.0?