| razboinicii20 a întrebat:

recent am accesat un link dubios care m-a dus pe o pgina,, necurata``, si mi-a aparut mare POLITIA ROMANA... si arata steagul romaniei, emblema politiei, si fata lui Basescu, care spunea ca sunt acuzat ca m-am uitat la pornografii cu minori... e adevarat sau este vorba despre renumitul virus Politia Romana. help me. dau funda si detoate

Răspuns Câştigător
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,

Virus,stai linistit/a.Bagi in seama toate prostiile!

2 răspunsuri:
| IceBil a răspuns:

Este virus 100%. Foloseste un antivirus si un program antimalware. Succes!

| Hatelaw a răspuns:

A nu-i nimic nu e virus stai linistit/a mi-a aparut si mie o data daca dai la cet arata click o sa te puna sa completezi nu stiu ce oricum, virus nu e sunt unii hack-eri care nu stiu ce sa faca ca sa te pacaleasca si sat fura identitatea si faca uz de acte false pe numele tau, pentru binele tau nu m-ai accesa toata link-urile mai intai gandeste-te ce or fi apoi acceseazale sper ca te-am putut ajuta daca vrei tu dam funda daca nu, nu