| anonim_4396 a întrebat:

Salut,azi am accesat un site și mi-a aparut deodata o pagina incare zicea ca politia imi blocheaza netu, si ceva de o amenda de 300 lei.e un virus? sau ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, e un virus.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, este un virus numit "Politia Romana". Poate fi sters si cu Malwarebytes Anti-Malware, este un program gratuit si il poti descarca de pe site-ul oficial sau si de pe alte site-uri.

| RainmakerX a răspuns:

Hey!
Da,este un virus. Intai vezi daca poti sa dai close. Daca poti atunci dai si te prefaci ca nimic nu s-a intamplat. Nu este mare lucru...a aparut aproape tuturor.Nu se intampla absolut nimic. Este o facatura ca sa-ti ia banii.
Bafta!

| AirănMeidăn a răspuns:

mom it wAS A VIRUS!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie mi s-a intamplat dar nu am putut sa fac altceva nimic decat sa imi instalez windows-ul din nou..bafta

| Kenya a răspuns:

E un virus.